aboutus

Profil firmy

Intradin powstał w 1994 roku jako odkrywca w branży sprzętu komputerowego. Do tej pory firma Intradin stała się wykwalifikowanym producentem węży do węży i ​​przewodów, urządzeń do smarowania i urządzeń do transportu paliwa na rynku globalnym. Firma oferuje różnorodne rozwiązania dla potrzeb branży motoryzacyjnej, floty, rolnictwa, górnictwa i przemysłu.

Intradin ma dwa zakłady produkcyjne zlokalizowane w Szanghaju i Huzhou w Chinach, które mają szeroką gamę urządzeń produkcyjnych i kompleksowe metody testowania w celu zapewnienia produktów o wysokim poziomie zgodności.

Jako certyfikowana firma, projekt, produkcja i serwis Intradin są zgodne z normą ISO 9001: 2008, wszystkie produkty muszą przekroczyć 100% test jakości, w tym wymiar, chemiczny, metalurgiczny, mechaniczny, fizyczny i wytrzymałościowy.

Dzięki wysokiej odpowiedzialności społecznej firma przeszła również system zarządzania środowiskiem ISO14001: 2004 oraz system zarządzania BHP.

Aby zoptymalizować zysk klienta, firma Intradin oferuje ograniczoną gwarancję na 1-3 lata i 2 000 000 USD na ubezpieczenie odpowiedzialności za produkt na całym świecie.

Historia

  • 1994 Intradin formie TaiPei przez ostatnich absolwentów MBA

Wcześniejsze

  • 1994 Intradin z Dalian China Rozpocznij działalność handlową na kontynencie chińskim

  • 1997 Intradin (Shanghai) Maszyny założone w celu rozwoju zdolności produkcyjnych

  • 2005 Zbudowano nowy obiekt w Szanghaju i skonfigurowano maszyny Intradin (Qingdao)

  • 2010 Intradin (Huzhou) Precision Machinery skonfigurowany w celu zwiększenia precyzji produkcji

Usługa

Intradin angażuje się w badania i rozwój oraz produkcję własnych narzędzi i narzędzi. Dzięki innowacjom technicznym i zapewnieniu jakości, Intradin zapewnia globalnym klientom profesjonalnym i przemysłowym kompleksową gamę narzędzi i urządzeń. Po ponad 20 latach praktyki i rozwoju, firma Intradin stworzyła wysokiej jakości zespół specjalistów ds. Badań i rozwoju. Intradin ma niezależnie innowacyjne produkty i posiada ponad 100 patentów w kraju i za granicą. Ze względu na swoje możliwości w zakresie badań i rozwoju oraz innowacji, firma Intradin stała się jednym z najlepszych dostawców narzędzi i sprzętu w Chinach.

Kategoria produktu:

Nasz zespół

  • Znakomity 5F Sales Team Spirit
Szybka odpowiedź
Jakość firmy
Koncentruje się na naszym pozycjonowaniu
Elastyczna usługa i rozwiązanie
Przyjazny w globalnej komunikacji

  • Profesjonalny serwis posprzedażny
  • Wsparcie rynku i asystent

Własne projektowanie graficzne

-Kolorowe pudełko  

-Katalog

        -Rokaż Show Booth

  • Projekt POP
  • MOCK-UP Wyświetlanie projektu
Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Ms. laura wang
Tel : Tel: 86-21-6490 8190 EXT:6638
Faks : 86-21-64856185
Pozostało znaków(20/3000)