Dom

Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd

Chiny Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Certyfikaty
Chiny Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Certyfikaty
Good Suppliers of Tools and equipment, have over decedes cooperation.

—— Northern Tools & Equipement

Verious of products for optional,and one- stop-shop, good to work with professional people

—— Princess Auto

Im Online Czat teraz

Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd
Customer in Warehouse Visting Win Award Overseas Overseas Exhibition Sports meeting New Year's Party Huzhou Facility Welding Outgoing CNC Machining
<-Video Images->

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Oceania
marki : Kitchener
Ilość pracowników : 500~700
Rok założenia : 1994
pc Export : 80% - 90%
Intradin powstał w 1994 roku jako odkrywca w branży sprzętu komputerowego. Do tej pory firma Intradin stała się wykwalifikowanym producentem węży do węży i ​​przewodów, urządzeń do smarowania i urządzeń do transportu paliwa na rynku globalnym. Firma oferuje różnorodne rozwiązania dla potrzeb branży motoryzacyjnej, floty, rolnictwa, górnictwa i przemysłu.

Intradin ma dwa zakłady produkcyjne zlokalizowane w Szanghaju i Huzhou w Chinach, które mają szeroką gamę urządzeń produkcyjnych i kompleksowe metody testowania w celu zapewnienia produktów o wysokim poziomie zgodności.

Jako certyfikowana firma, projekt, produkcja i serwis Intradin są zgodne z normą ISO 9001: 2008, wszystkie produkty muszą przekroczyć 100% test jakości, w tym wymiar, chemiczny, metalurgiczny, mechaniczny, fizyczny i wytrzymałościowy.

Dzięki wysokiej odpowiedzialności społecznej firma przeszła również system zarządzania środowiskiem ISO14001: 2004 oraz system zarządzania BHP.

Aby zoptymalizować zysk klienta, firma Intradin oferuje ograniczoną gwarancję na 1-3 lata i 2 000 000 USD na ubezpieczenie odpowiedzialności za produkt na całym świecie.

Szczegóły kontaktu
Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Winnie Hu

Tel: Tel: 86-21-6490 8190 EXT:6670

Faks: 86-21-64856185

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)