Dom

Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Wycieczka po fabryce

Chiny Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Certyfikaty
Chiny Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Certyfikaty
Good Suppliers of Tools and equipment, have over decedes cooperation.

—— Northern Tools & Equipement

Verious of products for optional,and one- stop-shop, good to work with professional people

—— Princess Auto

Im Online Czat teraz
1 2 3 4 5 6 7 8
Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd
CNC Machining
CNC Machining
Workshop in Shanghai
Stamping
Powder Coating
Welding Robot
CNC Machining
Plastic Injection

CNC Machining

CNC Machining

Workshop in Shanghai

Stamping

Powder Coating

Welding Robot

CNC Machining

Plastic Injection

1 2 3
Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd

1 2 3
Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd

 • Linia produkcyjna
  Intradin ma bazy produkcyjne w Szanghaju, Huzhou i Qingdao. Zakłady stosują różne kategorie obróbki mechanicznej, poprzez różne formy przetwarzania, mogą spełniać różne wymagania produkcyjne, przy czym priorytetem jest dogłębne wytwarzanie wykończenia maszyn, wykorzystujące automatyzację i szczupłe możliwości produkcyjne.

  System zarządzania Intradin przeszedł certyfikację ISO9001 System Zarządzania Jakością; OHSAS18001 System zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy oraz system zarządzania środowiskiem ISO14001.

  Trzy zakłady firmy Intradin stosują się do praktyk produkcji odchudzonej. Profesjonalny zespół doskonalenia lean firmy Intradin nieustannie udoskonala każde ogniwo produkcyjne, koncentrując się na szczupłym ulepszaniu produkcji przepływu jednoczęściowego i zastępowaniu pracowników maszynami zautomatyzowanymi.

  Zdolności produkcyjne Intradin zapewniają klientom, że dostaną swoje towary na czas, na poziomie jakości, kosztów i bezpieczeństwa, którego szukają.

 • OEM / ODM
  • Standaryzacja techniczna

  • Ponad 25 doświadczonych inżynierów R & D

  • Możliwość tworzenia niestandardowych projektów OEM
 • R & D

  Centrum Badań i Rozwoju Intradin jest sztandarem strategicznego rozwoju Spółki i ważnym fundamentem podnoszącym profesjonalizm firmy Intradin.

  Centrum Badań i Rozwoju Intradin tworzy platformę dla profesjonalnego projektowania i innowacji. W oparciu o zintegrowany proces roboczy "badania - rozwój - projektowanie - technologia - eksperyment", Centrum opracowuje, bada i testuje nowe produkty w celu spełnienia wymagań systemów jakości, środowiska i bezpieczeństwa i higieny pracy.

  Zdolności produkcyjne firmy Intradin do projektowania form wtryskowych ułatwiają firmie Intradin tworzenie próbek w celu zapewnienia wymiernych danych w celu zapewnienia jakości przy opracowywaniu nowych produktów i produkcji prawdziwych produktów w odpowiednim czasie.

  Jednocześnie, korzystając z zewnętrznych profesjonalnych zespołów projektowych, Centrum Badań i Rozwoju Intradin prowadzi kierunkowe i prospektywne badania związane z produktami, zmieniającymi się technologiami i wymaganiami rynku. Produkt Intradin's Research & Development skraca cykl wprowadzania nowych produktów w celu wykorzystania szans rynkowych i umożliwia firmie Intradin świadczenie usług posprzedażnych i wsparcie techniczne dla zintegrowanych rozwiązań w zakresie badań i rozwoju produktów.

  Przywiązując dużą wagę do ochrony praw własności intelektualnej, obecnie Centrum Badawczo-Rozwojowe zgłosiło w sumie ponad setki patentów krajowych i zagranicznych.

   

Szczegóły kontaktu
Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Winnie Hu

Tel: Tel: 86-21-6490 8190 EXT:6670

Faks: 86-21-64856185

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)